Ranking. 5 najlepszych spalaczy tłuszczu od firmy Olimp

2019-02-19
Ranking. 5 najlepszych spalaczy tłuszczu od firmy Olimp
Ranking. 5 najlepszych spalaczy tłuszczu od firmy Olimp.

Spalacze tłuszczu to popularne suplementy diety wśród osób dbających o sylwetkę, dążących do redukcji tkanki tłuszczowej. Stanowią one świetny i zarazem bezpieczny dodatek do zbilansowanej diety odchudzającej. Chcąc pozbyć się nadmiaru kilogramów często zadajemy sobie pytanie „Który spalacz tłuszczu wybrać?”. Poniżej podajemy pięć najlepszych preparatów pomagających w odchudzaniu od firmy Olimp – jednego z liderów produkujących suplementy diety i odżywki dla sportowców oraz osób aktywnych fizycznie.

1. Spalacze tłuszczu – czym są?
2. Czy spalacze tłuszczu są bezpieczne?
3. Bezpieczne spalacze tłuszczu od firmy Olimp
4. 5 najlepszych spalaczy tłuszczu od firmy Olimp

Spalacze tłuszczu – czym są?

Głównym celem spalaczy tłuszczu jest pomoc w zredukowaniu tkanki tłuszczowej. To popularna wśród osób odchudzających się grupa produktów, opierająca swój skład głównie na składnikach aktywnych, których zadaniem jest nie tylko zwiększone wytwarzanie ciepła i wzrost temperatury ciała (termogeneza), ale także przyspieszenie metabolizmu. Dlatego często w tego typu suplementach diety znajdziemy w składzie m.in.: kofeinę, l-karnitynę, ekstrakt zielonej herbaty czy ekstrakt pieprzu czarnego.

Skuteczny fat burner pomaga „podkręcić” przemianę materii. W dodatku sprawia, że organizm może wykorzystać tłuszcz jako źródło alternatywnej energii. Wysokiej jakości spalacze tłuszczu pozwalają ograniczyć apetyt, w tym chęć podjadania niezdrowych słodyczy.

POLECAMY: Skuteczne odchudzanie? Oto spalacze tłuszczu dla kobiet, które pomogą w uzyskaniu pięknej i smukłej sylwetki
Skuteczne odchudzanie? Oto spalacze tłuszczu dla kobiet, które pomogą w uzyskaniu pięknej i smukłej sylwetki

Spalacze tłuszczu to znakomite dodatki do zbilansowanej diety, dzięki którym łatwiej nam będzie wymodelować sylwetkę, pozbyć się nadmiaru zbędnego tłuszczu i „odkryć” wypracowane na treningu mięśnie.

Czy spalacze tłuszczu są bezpieczne?

Skuteczny spalacz tkanki tłuszczowej stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo swojego użytkownika. Najwięksi producenci suplementów diety i odżywek nie mogą pozwolić sobie na „wypuszczenie” na rynek preparatów zagrażających zdrowiu potencjalnych klientów. Dlatego zanim dany produkt zostanie dopuszczony do produkcji zostaje poddany wielu badaniom, zarówno pod kątem jego skuteczności działania, jakości składników, jak i wspomnianego bezpieczeństwa stosowania.

Przed zakupem spalacza tłuszczu warto zasięgnąć o nim opinii u trenerów personalnych, dietetyków czy nawet lekarzy. Czytajmy także etykiety, sprawdzajmy skład i to czy dany producent posiada certyfikaty dopuszczające wprowadzenie danego fat burnera na rynek.

Pamiętajmy też, że spalaczy tłuszczu nie należy traktować jako zamienników diety, a jedynie ich wartościowy dodatek. Stąd też przy wyborze preparatu pomagającego w odchudzaniu należy uwzględnić to, ile będzie trwać okres redukcji tkanki tłuszczowej, jaka jest nasza intensywność treningowa, ile kilogramów chcemy „zrzucić” oraz czy składniki zawarte w danym produkcie negatywnie nie wpłyną na funkcjonowanie naszego organizmu.

Spalacze tłuszczu od firmy Olimp są całkowicie bezpieczne w stosowaniu.

Jak już zostało wspomniane, większość spalaczy tłuszczu zawiera mocno pobudzające składniki, jak np. kofeinę. W związku z czym, osoby mające problemy choćby z układem krążenia powinny skonsultować z lekarzem pomysł ewentualnego zakupu takiego preparatu.

Bezpieczne spalacze tłuszczu od firmy Olimp

Wybierając markę Olimp masz pewność, że otrzymujesz produkt, w tym wypadku, spalacz tłuszczu, bezpieczny w stosowaniu. Każdy bowiem z preparatów jest szczegółowo badany pod kątem czystości i występowania szkodliwych metali ciężkich. Poszczególne fat burnery nie zawierają niedozwolonych substancji klasyfikowanych jako doping. Przy użyciu innowacyjnej technologii i w oparciu o bogatą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie specjalistów w Olimp Laboratories powstają produkty o farmaceutycznej, wysokiej jakości, których stosowanie zgodnie z zaleceniami producenta, nie powoduje skutków ubocznych.

5 najlepszych spalaczy tłuszczu od firmy Olimp

Thermo Speed Extreme

Produkt ten cieszy się dużą popularnością klientów nie tylko z Polski, ale także z zagranicy. Preparat od firmy Olimp w składzie zawiera konkretne, optymalne dawki składników aktywnych, które zostały szczegółowo przebadane pod kątem skuteczności działania w trakcie procesu redukcji tkanki tłuszczowej.

Thermo Speed Extreme bazuje na naturalnych, a więc bezpiecznych ekstraktach roślinnych (zielonej herbaty, gorzkiej pomarańczy, guarany i pieprzu czarnego. Spalacz tłuszczu zawiera także kofeinę. Dziennie zaleca się stosowanie dwóch kapsułek, które należy popić dużą ilością wody. Jedno opakowanie zawiera aż 120 kapsułek i kosztuje w sklepie pbc24.pl 53 zł. Za tę cenę mamy zagwarantowane dwa miesiące suplementacji wysokiej jakości fat burnerem.

L-Carnitine 1500 Extreme Mega Caps

Innym godnym polecenia produktem pomagającym w redukcji tkanki tłuszczowej jest L-Carnitine 1500 Extreme Mega Caps. Preparat bazuje na doskonale przyswajalnym winianie L-karnityny, dzięki któremu jeszcze lepiej w procesie spalania tłuszczu zostaje wykorzystana L-karnityna – substancja odpowiadająca za transport kwasów tłuszczowych do centrów energetycznych komórek, gdzie zachodzi reakcja ich spalania. Na skutek tego, uwolniona zostaje energia, którą możemy wykorzystać podczas treningu. Warto również podkreślić, że stosowanie L-karnityny korzystnie wpływa na pracę układu sercowo-naczyniowego.

Jedno opakowanie (120 kapsułek) kosztuje w sklepie pbc24.pl 79 zł. Producent sugeruje stosowanie od 1 do 2 kapsułek dziennie (przed i po treningu) preparatu L-Carnitine 1500 Extreme Mega Caps, z którym łatwiej będzie na kontrolować masę ciała.

Therm Line PRO

Na trzecim miejscu w rankingu znalazł się produkt Therm Line Pro. W opakowaniu, za które zapłacimy w sklepie pbc24.pl tylko 15,90zł! znajdziemy tabletki „na dzień” i kapsułki do stosowania „na noc”. Tabletki „na dzień” zawierają kompleks naturalnych ekstraktów roślinnych (gorzka pomarańcza, zielona herbata, imbir, pieprz kajeński, pieprz czarny) wspartych działaniem kofeiny, chromu i choliny. Takie połączenie składników ma na celu m.in. nasilenie procesów termogenezy (wytwarzanie ciepła), a także utrzymać prawidłowy metabolizm makroskładników pokarmowych i wspomóc trawienie.

Kapsułka „na noc” to z kolei najlepiej przebadany naukowo szczep probiotyczny Lactobacillus rhamnosus GG to pomagający skutecznie uzupełnić florę jelitową. Dzięki temu przyjmowane składniki występujące w tabletce „na dzień” będą lepiej przyswajane, co w efekcie przełoży się na ich skuteczniejsze działanie.

Thermo Speed Hardcore

W redukcji tkanki tłuszczowej i kontrolowaniu masy ciała doskonale sprawdzi się Thermo Speed Hardcore. Bogata wiedza i wieloletnie doświadczenie specjalistów Olimp Laboratories pozwoliła stworzyć preparat składający się z dwóch ściśle ze sobą współpracujących blendów, co korzystnie wpływa na spalenie nadprogramowego tłuszczu.
Skład pierwszego blendu FAT Energy Diffuser oparto o wysokiej jakości, naturalne i bezpieczne w stosowaniu ekstrakty: Garcinia cambogia (pomaga m.in. hamować syntezę tłuszczu), gorzkiej pomarańczy (m.in. hamuje apetyt i przyspiesza metabolizm), pokrzywy indyjskiej (stymuluje uwalnianie hormonów tarczycy wpływających na tempo spalania tkanki tłuszczowej) oraz dwie odmiany pieprzu (kajeński i czarny) m.in. nasilające termogenezę (wytwarzanie ciepła).

W drugim blendzie MetaboNERGY zastosowano natomiast: ekstrakt z nasion zielonej kawy (m.in. stymuluje aktywność fizyczną i umysłową), bezwodną kofeinę (m.in. pobudza i zwiększa tempo metabolizmu), ekstrakt imbiru (m.in. pomaga zwiększyć uczucie sytości oraz pozwala ograniczyć uczucie zmęczenia), ekstrakt guarany (m.in. pomaga kontrolować wagę ciała) oraz L-tyrozynę (jest prekursorem adrenaliny i noradrenaliny, wykazuje pozytywny wpływ na ograniczenie ilości przyjmowanych kalorii z pożywienia).

Za opakowanie Thermo Speed Extreme, w którym otrzymamy 120 kapsułek zapłacimy w sklepie pbc24.pl 79,90zł. Producent sugeruje stosowanie preparatu w zależności od wagi ciała. Do wagi 90 kg – 2 kapsułki dziennie (ok. 30 min. przed śniadaniem i treningiem). Powyżej 90kg – 3 kapsułki dziennie (po jednej przed śniadaniem, obiadem i treningiem).

Therm Line Fast

Skuteczną pomocą w walce z oporną tkanką tłuszczową i cellulitem okaże się Therm Line Fast. Suplement diety dzięki zawartym w nim składnikom (głównie naturalnym ekstraktom roślinnym) stanowi doskonałe wsparcie w procesie odchudzania i modelowania sylwetki. Za redukcje tkanki tłuszczowej odpowiada kapsaicyna znajdująca się w ekstraktach zielonej herbaty oraz pieprzu kajeńskiego. Dzięki jej działaniu łatwiej będzie nam też pozbyć się cellulitu. Dodatek pokrzywy z kolei korzystnie wpływa na usuwanie nadmiaru wody z organizmu, zawierającej produkty przemiany materii.

Miesięczna suplementacja Therm Line Fast kosztuje w sklepie pbc24.pl 49 zł. Producent zaleca stosowanie 2 tabletek dziennie (ok. 30 min. przed śniadaniem, obiadem lub treningiem).

Niniejszy ranking został przygotowany w oparciu o własną analizę sprzedaży i popularności produktów na podstawie ocen klientów w sklepach partnerskich PBC oraz portalu internetowym Allegro. Porównanie informacji o produktach nie ma charakteru wiążącego, a jedynie informacyjny. Olimp Laboratories Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w niniejszym opracowaniu, ani za jakiekolwiek decyzje zakupowe podjęte w związku z tym opracowaniem. Zaprezentowany ranking nie zwalnia konsumenta z przeprowadzenia własnej analizy oferty produktów dostępnych na rynku.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: SlimWOW! Prawdziwe WOW w odchudzaniu!
SlimWOW! Prawdziwe WOW w odchudzaniu!
Pokaż więcej wpisów z Luty 2019
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel